Studio fotograficzne do wynajęcia

5 komentarzy

               Kameralne studio fotograficzne położone w samym centrum Bolesławca to idealne miejsce do pracy – ciche, wygodne i przytulne. Pracuje się tu spokojnie, w dobrej atmosferze i bez pośpiechu. Studio fotograficzne znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 4, blisko Rynku, Parku, Term Bolesławieckich. Urządzając studio najbardziej nam zależało na tym, aby przyjemnie się tu pracowało i sądząc po wielu stałych klientach, chyba się nam to udało.

Atutem studia jest osobne wejście nie kolidujące z pracą zakładu fotograficznego oraz innych firm znajdujących się w budynku. Studio położone jest na parterze przy wewnętrznym parkingu na tym samym poziomie, więc transport ewentualnych eksponatów czy produktów nie stanowi żadnego problemu.

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu udanych sesji zdjęciowych pozwoliło nam przygotować wygodną i zawierającą wszystkie niezbędne elementy przestrzeń twórczą. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy bez względu na poziom doświadczenia pałają miłością do obrazu. 

Masz pomysł na stworzenie ciekawych, profesjonalnie wyglądających zdjęć ale nie bardzo orientujesz się w obsłudze i działaniu sprzętu studyjnego? Nie szkodzi. Poradzimy, podpowiemy, pomożemy Ci w tym. Przekonasz się, że to nie takie trudne... Wystarczy, że posiadasz cyfrową lustrzankę i standardowy obiektyw, a możesz przenieść się w świat fotografii dostępny dotąd jedynie fotografom.


Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy bardzo dobrze wyposażone studio fotograficzne do wynajęcia, dla amatorów i profesjonalistów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuki fotografii. 

W studio mamy internet WiFi, które chętnie Ci udostępnimy!

CENNIK WYNAJMU STUDIA

Dostęp do studia 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. 
0d poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 możliwe są bezpłatne porady i konsultacje oraz usługi naszego laboratorium dające możliwość wykonania "od ręki" odbitek od formatu 10x15 cm do 30x40 cm.   

Pierwsza godzina: 50 zł
Każda następna godzina: 30 zł

1/2 dnia zdjęciowego 5h - 120 zł

pakiet 24h - 200 zł

weekendy + 50% ceny

*zniżki i ceny negocjowalne dla członków SF CAMERA 

REZERWACJE I DODATKOWE INFORMACJE

Grzegorz Matoryn
tel. 75 644 21 32 , tel. 504 817 818 


5 komentarzy

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że-jeśli chodzi o wynajem studia fotograficznego, to warto jest zajrzeć do oferty dostępnej na www.studencka-studio.pl. Mają na prawdę ciekawe studio, które jest dobrze wyposażone i warto się nim zainteresować

  OdpowiedzUsuń
 3. Trenujesz na siłowni i potrzebujesz dopingu? Jeśli tak to nasz sklep pomoże ci zwiększyć siłę i mięśnie bardzo szybko - oferujemy tylko najlepszej jakości produkty oraz suplementy. Sprawdź www.sepah.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią bym takie studio sobie wynajął. Uwielbiam jego wygląd - naprawdę cudowne.

  Mój blog: korekprodejna.cz

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakiś czas temu szukałem w Krakowie studia fotograficznego, ponieważ chciałem wykonać sesję zdjęciową na instagrama. Natrafiłem na ofertę http://www.studencka-studio.pl/ i jestem bardzo zadowolony, ponieważ za rozsądną kwotę wynająłem dobrze wyposażone studio.

  OdpowiedzUsuń